Aleksandra Biegała
psycholog, psychoterapeuta

Obszary specjalizacji:

  • zaburzenia depresyjne
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia adaptacyjne

Ukończyła psychologię na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (2008r.), a także studia podyplomowe na kierunku: Psychologia Kliniczna (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego) (2016r.) oraz Diagnoza Psychologiczna w praktyce klinicznej (Uniwersytet SWPS), (2018r.).

Odbyła szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej (Studium Pomocy Psychologicznej I Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii zdrowia (2014r.). Obecnie uczestniczy w szkoleniu z zakresu psychoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi w nurcie psychodynamicznym – “Psychoterapia ze szczególnym uwzględnieniem aspektów klinicznych”. Szkolenie posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (2020-2024r.).

Odbyła staż (240 godzin) w Ośrodku Leczenia Zaburzeń Psychicznych, Lękowych i Afektywnych  Klinice Psychiatrycznej szpitala im. A Jurasza w Bydgoszczy.

Pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego Multimed we Włocławku, w której zajmuje się psychoterapią, pomocą psychologiczną i wsparciową oraz wykonuje badania psychologiczne.

Najbliższe w terapii jest jej podejście psychodynamiczne, preferowane formy pracy –  terapia indywidualna.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoją pracę poddaje superwizji w nurcie psychodynamicznym u mgr Kamili Kicińskiej.