Justyna Trawińska
pedagog, psychoterapeuta, hortiterapeuta

Pracuje psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi, rodzinami w nurcie terapii systemowej, z wykorzystaniem m.in. technik Terapii Skoncentrowanej na Rozwiazaniach i hortiterapii.

Jest absolwentką pedagogiki spec. resocjalizacja z profilaktyką społeczną na UMK (2015r.) oraz studiów podyplomowych w Wyzszej Szkole Bankowej na kierunku doradztwo zawodowe i coaching kariery, (2021r.).

Ukończyła szkolenie z zakresu hortiterapii w Instytucie Hortiterapii, w Mrągowie (2021r.). Obecnie uczestniczy w  szkoleniu z zakresu psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej  w Poznaniu w nurcie psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin.

Na co dzień pracuje w Centrum Integracji Społecznej jako pracownik reintegracji. Współpracuje również z Sensica Toruń jako psychoterapeuta prowadzący terapie indywidualne oraz rodzin w nurcie systemowym, a także z Wyższą Szkołą Nauk o Zdrowiu gdzie prowadzi kursy i wykłady.

W Remedis Pro prowadzi hortiterapię w ramach Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Nerwicowych. Zajęcia odbywają się w ogrodzie na patio Ośrodka.

Preferowane formy pracy:

  • terapia indywidualna,
  • rodzinna,
  • małżeńska,
  • grupowa.

Jest członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzytwa Terapii Systemowej.

Dodatkowe kompetencje: praca z pacjentami w j. angielskim.

Swoją pracę poddaje superwizji: WTTS – Maria Kasprowicz, hortiterapia – Zofia Wojciechowska.