Anna Chwiałkowska Dąbkowska
psycholog, psychoterapeuta po 2. roku szkolenia

Pracuje w nurcie integracyjnym.

Psycholożka, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym, we współpracy z różnymi instytucjami i ośrodkami w regionie.

Ukończyła Psychodynamiczne Studium Socjoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Obecnie na 4. roku szkoły psychoterapii Integracyjnej Vis Salutis, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Ukończyła szereg kursów i szkoleń rozwijających zawodowo i zgodnie z wymogami – odbyła własną terapię szkoleniową.

Integruje techniki i narzędzia z różnych szkół psychoterapii, aby jak najlepiej dopasować warsztat do pacjenta. Najbliższe jej w terapii jest podejście psychodynamiczne i humanistyczne.

Pracuje terapeutycznie i wsparciowo z osobami dorosłymi. Zajmuje się zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, zaburzeniami osobowości, traumami relacyjnymi, różnego rodzaju kryzysami czy trudnościami osób pochodzących z rodzin z problemem alkoholowym.

Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Sekcji Naukowej Psychoterapii PTP. Wpisana na listę psychoterapeutów i superwizorów SNP PTP.

Pracuje pod regularną superwizją indywidualną [ Urszula MIsiuna , dr n. o zdr. Tytus Koweszko ] oraz grupową [ dr Rafał Pniewski, Instytut Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal]